מי אני?

ליצירת קשר

יש דברים שאנשים לא אומרים על עצמם

בלי קלישאות של אודות, רק סיפור קצר על איך התחלתי להתפרנס מכתיבה ולמה זה עובד

לפני כמה שנים (יותר מ-12, אבל מי סופר), היה לי טור מטורף במדור יחסים ב-Ynet, שעשה המון רעש. כל שבוע קשקשתי על התל אביבים ומערכות היחסים שלהם, דרך דמות מפוקפקת לגמרי שהמצאתי, ושהיו לה המון סיפורים לספר כל שבוע על התל אביבים והצרות שלהם עם אהבה.

עשיתי את זה סתם, כדי להתבדר. בכלל עבדתי במשרד עורכי דין ורצתי, בחליפה מהודרת והכל, אחרי בוסים מגלומנים וכוסות הקפה שלהם. לא קל.

יום אחד, נתקלתי בפייסבוק בפרסום של סקסולוגית, על מוצרים שהיא שיווקה לכבוד חג האהבה, אבל כמעט אף אחד לא הגיב לפוסט הזה, מה שנראה לי תמוה. בכל זאת סקס בהנחה, הלו!

בדיוק באותו שבוע היה חסר לי סיפור טוב לטור, אז המצאתי סיפור על זוג בני שישים שקראו את המודעה הזאת ורצו להעיף קצת לעננים את הרומנטיקה הרדומה שלהם (איף יו נואו וואט איי מין) וקנו את המוצרים שלה ונבהלו מהם עד עמקי נשמתם. חשוב לי מאוד לציין שביקשתי ממנה לשלוח לי את רשימת המוצרים שהיא מכרה ואז קטלתי אותם אחד-אחד.

שלחתי לה קישור לטור הזה והיא ביקשה לפרסם אותו בעמוד העסקי שלה. חשבתי שהיא קצת קוקו, כי הסיפור קטל אותה, את העיסוק שלה ואת המוצרים שלה, אבל היא התעקשה, אז לא התווכחתי.

בתוך 24 שעות היא מכרה את כל המוצרים!

מה שהוביל אותי לחשוב שאולי הגיע הזמן להפסיק לרוץ אחרי בוסים מגלומנים עם מגשי ארוחות הצהריים שלהם וגלוני הקפה שלהם, ולהתחיל לעשות את מה שאני באמת יודעת ואוהבת:

לכתוב סיפורים, על החיים, או על עסקים, או על החיים העסקיים של אנשים. עברו 12 שנים מאז ומה אני אגיד לכם? החיים משוגעים.

אז מה אני מציעה?

או! ממש שמחה ששאלתם.

חלק משמעותי מהעבודה שלי היא לעזור לאנשים שהקימו אתר אינטרנט, ומקדם האתרים שלהם אמר להם שהם חייבים להכניס תוכן לאתר, אחרת לא עשו בזה כלום. אז מה שאני עושה זה:

לכתוב את כל התכנים לאתר שלכם, כולל כל התכנים שסובבים אותו:

 • בפייסבוק.
 • בדיוורים שאתם שולחים.
 • בטורים או בלוגים שיש לכם בכל מקום.
 • וכל טקסט שאתם רוצים לכתוב אבל מתביישים לעשות את זה לבד.

 

מה עוד יכול לדבר אליכם? הנה עוד כמה דברים שאני עושה לא רע בכלל:

 • כתיבה שיווקית.
 • כתיבה אינפורמטיבית ומקצועית.
 • כתיבה לקידום אתרים.
 • כתבות תדמית.
 • תכנים משפטיים ורפואיים.
 • תכנים לדפי נחיתה.
 • כתיבת תסריטים לסרטוני יוטיוב.
 • שכתוב ועריכת תוכן.
 • ייעוץ וליווי אישי על אסטרטגיית התוכן לאתר שלכם.

 

חוץ מזה יש לי גם תכנית ליווי אישית שאתם יכולים לקרוא לה סדנת כתיבה אבל היא כמו שיעורים פרטיים במתמטיקה, נניח, רק על כתיבה

זה אומר שאם אתם:

כותבים תוכן אבל מרגישים שאתם לא מצליחים להתקדם ולייצר כמויות יפות כדי להתפרנס כמו שצריך מהכתיבה, יכול להיות שכל מה שאתם צריכים זה קצת טכניקה, והתכנים עפים מכם. בואו נדבר על זה.

מרגישים שאתם רוצים לשפר את מיומנויות הכתיבה השיווקית או האינפורמטיבית או היצירתית שלכם – זה יותר פשוט מכפי שאתם מאמינים.

מרגישים שאתם לא מצליחים לפרוץ איזה מחסום תודעתי או רגשי – וואו! שאפו על המודעות. אתם במחצית הדרך לשחרור כל החסמים שעומדים ביניכם לבין יצירת תכנים שיציפו אתכם בהזמנות.

עכשיו כמה מילים אחרונות ודי על יצירת קשר איתי

אני לא מאמינה בעמודים שכל מטרתם היא להניע אנשים ליצור קשר. אם אתם מעוניינים, אני כאן. אם אתם לא מעוניינים, מה יעזור לי להתחנן אליכם עם כל מיני קריאות לפעולה בשקל?

אז אתם יכולים פשוט להתקשר או לשלוח מייל, וכמעט בטוח שאענה. סתם. ברור שאני זמינה. הנה:

050-3999199

storytelling031@gmail.com

יש לי עוד המון מה לספר לכם אבל תכף שש בבוקר והאצ'י פה עושה לי קולות של 'תעזבי כבר את המחשב ותוציאי אותי לטיול, באימא שלך!' אז יאללה. בואו לקפה בווילה המהממת שלי בחולון, ונדבר על התוכן החדש שלכם.

מאמרים שחשוב לקרוא