סדנת כתיבה אישית

ליצירת קשר

סדנת כתיבה אישית: לא מחכים להשראה

שמעתם על קידום אורגני, יש לכם הרגשה שזה יעשה טוב לעסק שלכם, או שסיימתם קורס כתיבה ועכשיו אתם מנסים לארגן את כל הידע לשיטות עבודה בפועל, סדנת כתיבה אישית, או יותר נכון, ליווי אישי הוא תהליך שעוזר לכם לשווק נכון את התוכן שלכם, במחירים הנכונים, ולהפוך את המילים שלכם לתכנים שיוצרים בשבילכם עסקים.

עכשיו, כשאני מדברת על מחירים נכונים, אני מתכוונת שלעולם, אבל לעולם, אבל לעולם, אל תציעו לכתוב בחינם כדי "לצבור ניסיון". זה ממתג אתכם בדיוק הפוך מכפי שהתכוונתם, ומרמז שאתם לא יודעים כלום על כלום. למה שתעשו את זה לעצמכם?

כתיבה איכותית שווה הרבה כסף

זהו ליווי אישי שנמשך עד שתרגישו שאתם כבר יכולים לבד, וגם אז, נדבר על התחרות הלא נורמלית הזאת שנכנסתם אליה, ואיך לבלוט בים כותבי התוכן, עם תכנים איכותיים שתמיד יש להם ביקוש, וששווים הרבה כסף.

במקום לדבר על "כותרות מפוצצות", או טריקים שיווקיים שמתחבאים בתוך טקסטים תמימים, נדבר על כתיבה שמספרת סיפור עסקי. משהו קרה למישהו, והופ, לפני שאתם מבינים איך, נולד סיפור שמי שקורא אותו יכול להזדהות, ולרצות להתחבר איתכם, ברמה העסקית או ברמה האישית, או גם וגם.

נמצא את הקול שלכם ונתרגם אותו לכתיבה משכנעת

נדבר על האפשרויות לפתח תוכן שממצב אתכם ואת הקול שלכם כאנשי מפתח בתעשייה שאתם פועלים בה, באמצעות יצירת מאמרים מרתקים ופורצי גבולות. כן. פורצי גבולות.

נתרגל את האפשרות לפתח רעיונות למסמך מרתק, נפתח את סגנון העריכה הייחודי שלכם, ניצור תהליכי כתיבה שלב אחרי שלב, ונפיח חיים במטרות שלכם. ואז נתרגל שוב, ושוב, עד שתוכלו ליצור טקסט מעולה בכלום זמן, כולל מחקר.

למי מתאימה סדנת כתיבה אישית?

לכל מי שיש לו המון מילים בראש, המון ידע על התחום שהוא מתמחה בו, וקצת בלגן ביכולת לארגן ולהדק את הידע לתכנים שיווקיים או מקצועיים ממגנטים שנותנים את התמונה המלאה על העסק שלכם. למשל:

המקצוע שלכם הוא כתיבת תוכן. אבל לוקח לכם המון זמן לכתוב מאמר אחד או שניים, מה שכמובן משפיע חזק על הפרנסה שלכם.

אתם כותבים לא רע. אבל מתקשים לסדר את הטקסט לניסוח אחיד, זורם, ומשכנע.

אתם מאמינים שפשוט "אין לכם את זה". הצחקתם אותי. אם אתם יודעים לחשוב, אתם יודעים לכתוב. יש פשוט איזה טריק חשיבתי שצריך לסדר, ובום – כל הטקסטים המאלפים שהתעשייה הזאת ראתה, פשוט נשפכים מכם.

אתם אנשי עסקים או בעלי מקצוע שהעיסוק שלהם הוא כתיבה. אלא שיש לכם כמה מיומנויות שזקוקות לשיפור וכמה תבניות שכדאי שתלמדו, שיעזרו לכם לכתוב בכמויות.

כמה זמן זה ייקח

סדנת כתיבה אישית יכולה להתפרש על פני מפגש אחד, שלושה מפגשים או עשרה. ביחד נחליט מתי די, ומתי אתם כבר יכולים לבד.

בשורה התחתונה, אתם, אתם בעצמכם ההשראה!

אנחנו חיים בעידן של מידע, וככל שתכתבו את המידע שלכם טוב יותר, כך תמצבו את עצמכם כמומחים בתחומכם. אז אל תחכו לגברת השראה שתואיל בטובה לבוא לבקר אתכם ולהשפיע על ההכנסה שלכם. היא עסוקה מדי עם אלף כותבי תוכן אחרים.

בואו ללמוד איך להיות ההשראה של עצמכם, ולהשתמש בכוח של המילים כדי לבלוט, להיות ייחודיים, ובעיקר כדי לבטא את עצמכם הכי טוב שיש.

מאמרים שחשוב לקרוא